MATERIAŁY

i ich pielęgnacja

MATERIAŁY

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości materiały. Podczas szycia produktów by Sleep Lovers dbamy o każdy szczegół. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów i dajemy gwarancję, że w ręce naszych klientów zostaną przekazane produkty premium.

Szyjemy z najwyższej jakości lnu tkanego w Polsce oraz ze 100% bawełny od najlepszych światowych producentów. Do naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce posiadające certyfikat OEKO-TEX, dzięki czemu nasze akcesoria są naturalne, zdrowe i bezpieczne dla dzieci i dorosłych.

Akcesoria do snu by Sleep Lovers są idealnym rozwiązaniem dla każdego, nawet dla alergików, ponieważ naturalne tkaniny, które wykorzystujemy w produkcji posiadają właściwości oddychające oraz antyalergiczne, dzięki czemu nie zatrzymują wilgoci. Nie ma tu miejsca dla rozwoju drobnoustrojów. Wszystkie produkty są bezpieczne oraz odpowiednie dla wegan i wegetarian.

PIELĘGNACJA

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację akcesoriów do spania by Sleep Lovers. Każdy z produktów posiada zamek, dzięki czemu z łatwością opróżnisz z ziaren i ziół poduszkę lub opaskę na oczy. Należy zadbać, aby zawartość poszewki nie uległa zwilżeniu. Pielęgnacja poszewek nie wymaga specjalistycznych środków. Pamiętaj, żeby prać je w temperaturze nie przekraczającej 40º C oraz nie używaj wybielaczy i odplamiaczy.

Dzięki odpowiedniej pielęgnacji akcesoria by Sleep Lovers będą służyć Wam długie lata. Zaleca się jednak wymianę zawartości poszewek przynajmniej raz do roku, dzięki czemu zostaną zachowane ich prozdrowotne właściwości. Kwiaty i zioła stanowiące element aromaterapii zalecamy dosypywać według indywidualnych potrzeb.

Gotowe wypełnienia akcesoriów by Sleep Lovers znajdziesz w zakładce „wkłady do poduszek”.

ekologiczne akcesoria do spania i relaksu

Sleep Lovers

powstają z najwyższej jakości materiałów
od najlepszych światowych producentów